Jablotron 100

Zabezpečte svůj dům, byt, chatu či kancelář před zloději. Instalace alarmu Jablotron 100 spolehlivě ochrání váš majetek.

Jablotron 100 - Praha východ

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadno nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

S alarmem Jablotron 100 získáte komplexní dohled nad vaším majetkem. Systém umožňuje komunikaci se zásahovým bezpečnostním centrem, ovládání prostřednictvím mobilního telefonu i přes internetovou aplikaci. Váš majetek pohodlně zkontrolujete z práce nebo z dovolené. Přitom vůbec nezáleží, zda se zabezpečená nemovitost nachází v okrese Praha východ nebo kdekoliv v České republice. O všem dění budete mít vždy neustálý přehled.


Špičkový bezpečnostní systém s řadou inovativních funkcí

Instalace alarmu Jablotron 100 kromě zabezpečení před vloupáním nabízí celou řadu pokročilých funkcí. Systém umožňuje detekovat požár, únik plynu, zaplavení vodou, zdravotní obtíže a další rizika. S profesionálním systémem Jablotron lze zároveň na dálku ovládat spotřebiče a domácí zařízení, regulovat vytápění, osvětlení nebo řídit zavlažování zahrady.


Profesionální instalace alarmů v Praze a Středočeském kraji.

Samotná instalace alarmu nevyžaduje žádné mimořádné stavební úpravy. Díky hybridnímu systému po domluvě s vámi zvážíme nejvhodnější řešení v instalaci bezdrátové, nebo sběrnicové, nebo jejich kombinaci, která bude funkční a přitom šetrná k interiéru.


Instalací alarmu Jablotron 100 můžete také vyřešit problémy se starým alarmem, který možná už nepoužíváte, nebo vám už nevyhovuje.


Montáže alarmu Jablotron 100 provádíme v hlavním městě Praha a v Středočeském kraji. Hledáte-li kvalitní zabezpečení nemovitostí ve městě, instalaci kamerových systémů a bezpečnostních systémů Jablotron, neváhejte se na nás obrátit nebo nás navštivte. Sídlíme v Přezleticích v okrese Praha východ.


Jsme váš autorizovaný bezpečností partner ve městě Praha a okolí.


Jablotron 100


7 důvodů, proč Jablotron 100 pdf7 důvodů proč Jablotron 100  Ceny montáže a instalace alarmu Jablotron 100 pdf - Praha východCeny instalací


 

Technická specifikace

  • až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón
  • až 300 uživatelských kódů
  • až 15 sekcí
  • až 32 programovatelných výstupů
  • 20 vzájemně nezávislých kalendářů
  • SMS reporty ze systému až 30 uživatelům
  • 15 uživatelů má možnost využívat kromě SMS i hlasové reporty
  • 5 nastavitelných PCO
  • 5 volitelných protokolů pro PCO

Ústředna má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO. Je vybaven 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!


Jablotron 100


Alarm Jablotron 100 - Praha východ

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

Kontaktní formulář

Poptávkový formulář